THERMOMIX DARMOWA PREZENTACJA

Kliknij przycisk poniżej.

Zamów darmową prezentację

Coś o mnie.

Hej! Jestem Agnieszka i chętnie zapoznam Ciebie z fenomenalnym urządzeniem Thermomix, jak i świetną możliwoscią pracy reprezentując Vorwerk w UK i Irlandii. Thermomix jest urządzeniem ułatwiającym życie: gotowanie, planowanie posiłków, ułatwianie zakupów, oszczedzanie na czasie i wydatkach, zużywa mało miejsca, inspiruje tysiącami zdrowych przepisów z różnych regionów Świata.

Użytkownikiem tego fantastycznego urządzenia jestem od ponad 20stu lat. W roku 2018 zaczęłam reprezentować firmę Vorwerk w UK i Irlandii jako Advisor i Team Leader, a później Branch Manager. W roku 2023 postanowiłam powrócić do Was – moich klientów i do wspólnej pracy z mężem, którego rownież zaraziłam pasją do Thermomix.

Jeśli chciałbyś popróbować/zakupić Thermomix skontaktuj się ze mną już dziś, a ja odezwę sie do Ciebie. Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do kontaktu.

Agnieszka Legierska


Ogłoszenie

Szukam ludzi zainteresowanych pracą lidera, managera i przedstawicieli w sprzedaży bezpośredniej Thermomix.
Jeśli posiadasz Thermomix lub chciałbyś mieć i mieszkasz w East Midlands:
Leicestershire,
Derbyshire,
Nottinghamshire,
Lincolnshire
zapraszam do nowego zespołu Thermomix w East Midlands. Szkole osoby bez doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej i promuję liderów.
Jeśli ważna jest dla Ciebie przyjemność z wykonywanej pracy i rozwój osobisty, masz ukończone 18 lat i chcesz się rozwijać w świetnym zespole zapraszam pod numer telefonu:

+44 7763 497005

Agnieszka Legierska
Independent Thermomix Team Leader